Murat KIYMAK

  Yönetim Kurulu BAŞKANI

1972 İstanbul Bakırköy doğumlu olan  Murat Kıymak orta ve lise öğrenimini İstanbul Sancaktepe’de tamamlamıştır. Evli  3 çocuk babası Kıymak kariyerini Almanya ve Belçikada insan kaynakları sektöründe 12 yıl farklı firmalarda çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 2009 yılında Türkiye’ye dönmüş İnsan kaynakları sektöründe türkiyenin en büyük insan kaynakları firmalarında üst düzey yöneticilik yapmıştır.2016 yılında Trend insan kaynakları yönetim kurulu başkanlığı görevine getirilmiştir.

Önceliğimiz insan dedik ve yolla çıktık. Bilgi ve tecrübelerimiz ile müşterilerimizin  ve çalışanlarımızın memnuniyeti için gece gündüz tüm ekiplerimiz ile çalışmaktayız.Bölge müdürlüklerimiz  müşterilerimiz ve çalışanlarımızın hizmetindedir.Profesyonel  ekiplerimiz ile en hızlı şekilde çözüm üretip müşterilerimiz ve çalışanlarımıza hizmet etmek ve en hızlı çözümü üretmek için buradayız.

                   

           

     Emin YILDIZ

     Genel MÜDÜR

1980 Sarıkamış Kars doğumlu olan Emin Yıldız orta ve lise öğrenimini kocaeli’de tamamlamıştır.2004 yılında Türkiye’de atık yağdan ilk biyodizel üretimini yapıp lisans almıştır.2006 yılında 24 ülkeye ihracatı olan  frutsi cikletlerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. 2009 yılında insan kaynakları sektörüne girmiş Türkiye genelinde insan kaynakları sektöründe büyük bir firmada genel müdürlük     yapmıştır. 2016 yılında trend insan kaynaklarını kurmuş   yönetim kurulu üyesidir.Evli 2 çocuk babasıdır.

İnsan kaynakları sektörü hızla gelişen ve büyüyen bir sektör bu anlamda yıllardır edindiğimiz bilgi   ve tecrübelerle, aynı zamanda firmaların talep ve isteklerini de iyi analiz etiğimizden sektöre daha kalıcı çözümler ve faal insan gücü sunmak için Trend insan kaynaklarını kurup yolla çıktık.Kurumsal kimliğimizden ödün vermeden Türkiye genelinde hizmet vermek ve bu hizmeti eksiksiz ve en hızlı şekilde müşterilerimize sunarken aynı zamanda personellerimizide günümüz şartlarında gerekli donanımları ve eğitimlerini sağlayarak lojistik ve sanayi sektöründe eksiksiz ve profesyonel anlamda  hizmet vermekteyiz.